Het team

Het team bestaat uit 24 personen. Het team van Basisschool Eerschot bestaat uit groepsleerkrachten, een intern begeleider, specialisten en een directeur. Het team wordt ondersteund door een administratief medewerker en een medewerker die conciërge taken vervult.
Daarnaast is er ook sprake van huishoudelijk personeel.
 

  • De directeur is belast met de voorbereiding en uitvoering van het beleid dat door het bestuur is vastgesteld. Zij is eindverantwoordelijk voor alle beleidszaken en speciaal belast met personeelszaken, materieel en financieel beleid, organisatie en communicatie en PR. Daarnaast maakt de directeur deel uit van het directieoverleg van SKOSO.
  • De directeur vormt samen met twee bouwcoördinatoren en de IB-er het managementteam van de school. 
  • De Intern begeleider coördineert alle zaken omtrent extra zorg. Ook ondersteunt de Intern Begeleider de leerkrachten bij de hulpverlening aan zorgleerlingen. De school bepaalt welke kinderen in aanmerking komen voor extra ondersteuning.
  • Groepsleerkrachten hebben een lesgevende taak, maar dragen ook zorg voor extra begeleiding in de klas. Zij streven ernaar het onderwijs zoveel mogelijk af te stemmen op de leerling. Naast een lesgevende taak verricht iedere leerkracht een aantal taken die van belang zijn voor de hele schoolorganisatie. Enkele leerkrachten hebben een specialisme. 

Schooljaar 2020-2021

 

Directeur: 

Mevrouw Marjo Timmermans

maandag t/m vrijdag

e-mailadres: mtimmermans@bseerschot.nl

Groep 1B+2B: 

Juffrouw Elia Dilissen

maandag en dinsdag

e-mailadres: edilissen@bseerschot.nl

Groep 1B+2B: 

Juffrouw Inge van Bakel

woensdag, donderdag en vrijdag

e-mailadres: ivanbakel@bseerschot.nl

Groep 1C+2C: 

Juffrouw Vanessa Arts

maandag, dinsdag en 1x per 2 weken woensdag

e-mailadres: varts@bseerschot.nl

Groep 1C+2C: 

Juffrouw Yvonne van de Velde

donderdag, vrijdag en 1x per 2 weken woensdag

e-mailadres: yvandevelde@bseerschot.nl

Groep 2A+3A: 

Juffrouw Jacqueline van Leeuwen

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

e-mail: jvanleeuwen@bseerschot.nl

Groep 2A+3A: 

Juffrouw Maria Dekkers

dinsdag en woensdag

e-mailadres: mdekkers@bseerschot.nl

Groep 3B: 

Juffrouw Marieke van de Weideven

donderdag en vrijdag

e-mailadres: mvandeweideven@bseerschot.nl

Groep 3B: 

Juffrouw Elke Verhoeven

woensdag, donderdag en vrijdag

e-mailadres: everhoeven@bseerschot.nl

Groep 4A: 

Juffrouw Carla Hulsen

maandag, dinsdag

e-mailadres: chulsen@bseerschot.nl

Groep 4A: 

Juffrouw Inge van Eijndhoven

Woensdag, donderdag en vrijdag 

e-mailadres: ivaneijndhoven@bseerschot.nl

Groep 4B-5B: 

Juffrouw Romy Smits

maandag t/m vrijdag

e-mail: rsmits@bseerschot.nl

Groep 5A+6A: 

Juffrouw Karin Wijnen

maandag en dinsdag

e-mailadres: kwijnen@bseerschot.nl

Groep 5A+6A: 

Juffrouw Helge Schepens

woensdag, donderdag en vrijdag

e-mailadres: hschepens@bseerschot.nl

Groep 6B: 

Juffrouw Francijntje Siauw

maandag, dinsdag, donderdag vrijdag

e-mailadres: fsiauw@bseerschot.nl

Groep 6B, 7B+8B: 

Juffrouw Liset Schepers

woensdag (6B), donderdag en vrijdag (7A+8A)

e-mail: lschepers@bseerschot.nl

Groep 7B+8B: 

Juffrouw Sabine van Zoggel

maandag en dinsdag

e-mailadres: svanzoggel@bseerschot.nl

Groep 7A: 

Meneer Mark Hulsen

maandag t/m vrijdag

e-mailadres: mhulsen@bseerschot.nl

Groep 8A:

Juffrouw Suzanne van Boxmeer

maandag, dinsdag en vrijdag

e-mail: svanboxmeer@bseerschot.nl

Groep 8A: 

Juffrouw Jill Heesters

maandag, dinsdag en woensdag

e-mailadres: jhavinga@bseerschot.nl

Groep 8B:

Juffrouw Sabine van Zoggel

woensdag (ondersteuning)

e-mailadres: svanzoggel@bseerschot.nl

Intern Begeleider/Leerlingbegeleider

Juffrouw Yvonne van Nimwegen

maandag, dinsdag en donderdag

e-mailadres: yvannimwegen@bseerschot.nl

Leerlingbegeleider: 

Juffrouw Belinda Kester

 

Administratief medewerkster: 

Doriene Eijkemans

maandag en donderdag

e-mailadres: deijkemans@bseerschot.nl

Congiërge: 

Leo Vogels

maandag t/m vrijdag

e-mailadres: lvogels@bseerschot.nl

Huishoudelijke dienst :

Wilma Konings

Wilma Brouwers